Kontakty

Beskydská stavební, a.s.

ID datové schránky: 6ibn7qc


Vedení společnosti

Ing. Daniel Pieszka

předseda představenstva, ředitel

Ing. Marek Kufa

člen představenstva


Úseky společnosti

se sídlem: Frýdecká 225, 739 61 Třinec

Petra Škrabalová

Asistentka vedení společnosti

tel: +420 558 999 701  

mobil: +420 739 977 804

info@ips-trinec.cz

petra.skrabalova@ips-trinec.cz

Brigita Válková

Vedoucí obchodního úseku

tel: +420 558 999 701

  mobil: +420 602 631 751

brigita.valkova@ips-trinec.cz

Ing. Tomáš Kaleta

Vedoucí technického úseku

tel: +420 558 999 701

  mobil: +420 731 068 644

tomas.kaleta@ips-trinec.cz

Andrea Lyčková

Vedoucí ekonomického úseku

tel: +420 558 999 701

  mobil: +420 724 562 837

andrea.lyckova@ips-trinec.cz

Ing. Tomáš Lýsek

Vedoucí úseku řízení jakosti, bezpečnostní technik

tel:+420 558 999 701

mobil:+420 603 974 176

tomas.lysek@ips-trinec.cz


Střediska 

Středisko 11

Frýdecká 225, 739 61 Třinec 

Ing. Petr Piprek

+420 558 999 70

+420 724 261 080

petr.piprek@ips-trinec.cz

Středisko 12

Rudná 1117/30a, 703 00 Ostrava  

Ing. Miroslav Macura

+420 607 230 443

miroslav.macura@ips-trinec.cz

Středisko 13

Příborská 333, 738 01 Frýdek-Místek  

Ing. Jiří Kuchtíček 

+420 602 514 918

jiri.kuchticek@ips-trinec.cz

Středisko 14

Rudná 1117/30a, 703 00 Ostrava  

Ing. Marcel Konesz

+420 606 711 828

marcel.konesz@ips-trinec.cz

Středisko 15

Frýdecká 225, 739 61 Třinec 

Roman Rusz, MSc.

+420 558 999 726

+420 603 107 723

roman.rusz@ips-trinec.cz

Frýdecká 225, 739 61 Třinec  

Středisko  22 zámečníci 

Jan Pyszko

+420 558 999 701

+420 602 578 455 

jan.pyszko@ips-trinec.cz

Středisko 23 – elektrikáři

Frýdecká 225, 739 61 Třinec  

Jaroslav Haltof

+420 558 999 701

+420 724 700 821

jaroslav.haltof@ips-trinec.cz

Středisko 24 instalatéři

Frýdecká 225, 739 61 Třinec 

Jan Sklář

+420 558 999 701

+420 602 557 771

jan.sklar@ips-trinec.cz

Středisko 41 půjčovna mechanismů a 42 doprava

Frýdecká 225, 739 61 Třinec

Ing. Vlastimil Absolon 

+420 558 999 701

+420 602 509 162

vlastimil.absolon@ips-trinec.cz

Středisko 50 zásobování

Frýdecká 225, 739 61 Třinec 

Tomáš Kwapulinski

+420 558 999 708

+420 736 614 603

petra.gruszkova@ips-trinec.cz