Kontakty

Beskydská stavební, a.s.


Vedení společnosti

Ing. Marek Kufa

předseda představenstva

Ing. Jiří Dohnal, MBA

ředitel

tel: +420 558 999 701

mobil: +420 602 768 870

e-mail: jiri.dohnal@bstav.cz   

Ing. Daniel Pieszka

předseda dozorčí rady


Úseky společnosti

Petra Škrabalová

Sekretariát  ředitele společnosti

tel: +420 558 999 701  

info@bstav.cz

petra.skrabalova@bstav.cz

Ing. Tomáš Kaleta

Vedoucí technického úseku

tel: +420 558 999 700

  mobil: +420 731 068 644

tomas.kaleta@bstav.cz

Andrea Lyčková

Vedoucí ekonomického úseku

tel: +420 558 999 700

  mobil: +420 724 562 837

andrea.lyckova@bstav.cz

Ing. Dagmar Lacná

Vedoucí úseku řízení jakosti, bezpečnostní technik

tel:+420 558 999 700

mobil:+420 725 466 539

dagmar.lacna@bstav.cz


Střediska 

Středisko 11 HSV

Frýdecká 225, 739 61 Třinec 

Bc. Petr Piprek

+420 558 999 700 

+420 724 261 080

petr.piprek@bstav.cz

Středisko 12 HSV

Frýdecká 225, 739 61 Třinec  

Karel Labaj

+420 558 999 700

+420 733 715 524

karel.labaj@bstav.cz

Středisko 13 HSV

Příborská 333, 738 01 Frýdek-Místek  

Ing. Jiří Kuchtíček 

+420 558 661 550 

+420 602 514 918

jiri.kuchticek@bstav.cz

Středisko 14 HSV

Frýdecká 245, 718 00 Ostrava  

Ing. Marcel Konesz

+420 596 238 065 

+420 606 711 828

marcel.konesz@bstav.cz

Středisko  22 zámečníci 

Frýdecká 225, 739 61 Třinec  

Jan Pyszko

+420 558 999 723

+420 602 578 455 

jan.pyszko@bstav.cz

Středisko 23 elektrikáři

Frýdecká 225, 739 61 Třinec  

Jaroslav Haltof

+420 558 999 700

+420 724 700 821

jaroslav.haltof@bstav.cz

Středisko 24 instalatéři

Frýdecká 225, 739 61 Třinec 

Jan Sklář

+420 558 999 700

+420 602 557 771

jan.sklar@bstav.cz

Středisko 41 půjčovna mechanismů a 42 doprava

Frýdecká 225, 739 61 Třinec

Ing. Vlastimil Absolon 

+420 558 999 700

+420 602 509 162

vlastimil.absolon@bstav.cz

Středisko 50 zásobování

Frýdecká 225, 739 61 Třinec 

Petra  Gruszková

+420 558 999 700

+420 724 130 776

petra.gruszkova@bstav.cz