Domů   RSS   Registrace   A A A A  

BESKYDSKÁ STAVEBNÍ , a.s. - Třinec

Nacházíte se zde: www.bstav.cz » Menu » Profil společnosti » Profil společnosti

Profil společnosti

Společnost Beskydská stavební, a.s. vznikla v roce 1992. Současná působnost firmy je převážně na území Moravskoslezského kraje s příležitostnou expanzí do okolních regionů. Profesně firma svou stavební činnost zaměřuje na zakázky v oboru pozemního stavitelství, zejména stavby na klíč v pozici vyššího dodavatele.

Typickými stavbami realizovanými společností Beskydská stavební, a.s. jsou objekty občanské výstavby, školské stavby, nemocnice a zdravotnická zařízení, průmyslové stavby, nástavby, přístavby bytových a komerčních staveb, stavby liniové, komunikace a zpevněné plochy. Jedná se jak o novostavby tak i rekonstrukce.

Zákazníky společnosti Beskydská stavební, a.s. jsou státní instituce, především města, obce, krajské, školské, zdravotnické instituce a občanské organizace. V soukromém sektoru jsou dominantním zákazníkem Třinecké železárny, a.s.. Společnost rovněž staví pro další místní firmy působící v těžkém a lehkém průmyslu.

Společnost Beskydská stavební, a.s., Třinec patří mezi středně velké stavební firmy s ročním obratem kolem 400 milionů Kč a zaměstnává průměrně 150 zaměstnanců. Firmu tvoří devět výrobních středisek, z čehož jsou čtyři střediska hlavní stavební výroby a pět středisek pomocné stavební výroby. Všechna tato výrobní střediska jsou podporována střediskem půjčovny drobných mechanizmů. Ze čtyř středisek hlavní stavební výroby působí dva v Třinci, další tvoří odloučená pracoviště ve Frýdku – Místku a v Ostravě. Důležitou součástí firmy, úzce spolupracující s výrobou a provozem, je technický a ekonomický úsek. Nezbytnou součástí firmy je skladové hospodářství, správa budov a úsek kontroly a řízení jakosti.

Společnost Beskydská stavební, a.s., Třinec sídlí ve velkém areálu s výhodným umístěním uprostřed města, který je lehce dostupný z hlavní komunikace vedoucí městem směrem z centra na Frýdek-Místek.


BESKYDSKÁ STAVEBNÍ, a.s. - Třinec
Naši partneři

Domů | Napište nám | Registrace | Prohlášení o přístupnosti | Mapa webu | Textová verze